Duhovna obnova Oratorija Dominik Savio

Nalazimo se u svetom razdoblju koje je iznimno bitno za naš individualni duhovni rast, ali i za unaprjeđivanje zajedništva unutar različitih grupa. Naš Oratorij Dominik Savio jedna je velika obitelj stoga smo odlučili organizirati korizmene duhovne obnove za različite skupine djece i mladih, kako bismo ovu korizmu proživjeli na najbolji mogući način. Duhovna obnova poslužit će nam za obnavljanje svog odnosa s Bogom, što nam je prijeko potrebno u našoj svakodnevici.

Srednjoškolci: 17. – 18. ožujka. Duhovna obnova pod nazivom Lice tvoje tražim počinje u 19h sa svetom misom, potom slijedi nagovor i kratko razmišljanje. U subotu od 9:30h do 13h očekuje vas pokornička meditacija i još mnogo toga.

Studenti i radnička mladež: 24. – 25. ožujka

Srednjoškolci: 8. travnja

Ne dopustite da vam ova korizma samo proleti, kao da se nije ni dogodila. Odlučite se istinski proživjeti ovo sveto vrijeme kako biste uistinu bili vjerni svjedoci Kristove ljubavi u svijetu.

Više informacija kod don Ivana u Oratoriju. Svi ste dobrodošli!