Prvi Ljetni oratorij 2021.

Prvi termin ljetnog oratorija započeo je u našem oratoriju. Moramo vam priznati kako se odlično provodimo. Naše oratorijsko igralište i atrij svakodnevno su ispunjeni nasmijanim licima. Jutarnji program za osnovnoškolce od trećeg do šestog razreda prepoznatljiv je po odličnoj atmosferi. Svakog jutra pratimo skeč naše glumačke družine i igramo se. Budući da dajemo sve od sebe u igrama, u pauzi zajedno jedemo ručak i družimo se. U popodnevnom dijelu se još više igramo, trudimo i branimo boje svoje ekipe. Veselo popodne završavamo zajedničkom molitvom i govorom za lako popodne. Večernji program rezerviran je za naše drage sedmaše i osmaše. Program započinjemo prihvatom na kojem sviraju najveći hitovi i odmjeravaju se snage u odbojci i nogometu. Zatim odlazimo na radionicu na kojoj razgovaramo i promišljamo o aktualnim temama i pitanjima. U pauzi jedemo večeru i spremamo se za igre i turnire koji donose najviše bodova za naše ekipe. Dan završavamo proglašenjem pobjednika, govorom za laku noć i zajedničkom molitvom.