Festival nogometa u Atrij areni našega oratorija 2020.

Drugi vikend zaredom održao se Dominik Savio Cup, a ovoga vikenda za 5., 6. i 7. razrede. Također ovoga puta odlučili smo se za sunčanu Španjolsku, te smo dobili doista zanimljiv turnir. Prvo mjesto osvojila je ekipa Athletic Bilbaa, pobjedom 4:0 u finalu protiv Celte Viga, a treće mjesto uzela je ekipa Levantea, također pobjedom od 4:0 protiv Atletico Madrida. Unatoč tome što su bili nemilosrdni u zabijanju golova, ekipa Levantea je u svemu drugome bila veoma milosrdna te je zasluženo osvojila i fair-play nagradu. Za najboljeg strijelca se nakon 12 golova Baždarića (Bilbao) i Delića (Levante) moralo održati raspucavanje penala, nakon kojih je uspješniji od njih dvojice bio Delić (ne don Mladen). Kroz ova dva turnira ukupno je prošlo vise od 30 ekipa, skauti klubova mogu biti vrlo zadovoljni onime što su ovih dana gledali u oratoriju, a naši treneri MNK Dominik Savio zadovoljno trljaju ruke zbog svih igrača koje su privukli u svoj klub. Čestitke pobjednicima i vidimo se na idućem turniru!