Dvodnevni izlet animatora u Mariju Bistricu

Naši animatori proveli su dva prekrasna dana u svetištu Majke Božje Bistričke na formativnom susretu. Budući da su počeli praznici, odlučili smo iskoristiti vrijeme i provesti ga zajedno. Naši stariji animatori i salezijanci pripremili su program bogat druženjem, formativnim radionicama, molitvom, misom i klanjanjem te igrama. Na veseloj večeri okušali smo se u debatiranju i pjevanju, a dan smo zaključili molitvom krunice. Tema animatorskog dvodnevnog izleta bila je misao sv. Franje Saleškog:”Sve činite iz ljubavi, a ništa na silu!”, koja je temeljna nit vodilja ovogodišnje pobudnice vrhovnog poglavara don Angela Artime. Zaista smo zahvalni na svakoj mladoj osobi koja je prepoznala i odgovorila na poziv animatora koji brine o brojnoj jarunskoj djeci i mladima.