Drugi Ljetni oratorij 2021.

Krajem kolovoza započeo nam je i drugi termin našeg Ljetnog oratorija. Program je bio podijeljen na jutarnji i popodnevni dio. Jutro je bilo rezervirano za naše mlađe osnovnoškolce koji su dan započinjali zajedničkom molitvom. Nakon prozivke i otpjevanog poklika svake boje, naši najmlađi gledali su skeč naših animatora. Na duhovnim radionicama zajedno smo rasli, a igre nije manjkalo. Svaku pauzu koristili smo za plesanje na omiljenu pjesmu Ramenez la coup à la maison. Najdraži dio dana bio nam je proglašenje pobjednika i iščekivanje idućeg dana. Na popodnevnom programu našeg Ljetnog oratorija sudjelovali su šestaši, sedmaši i osmaši. Dan smo započinjali zabavnim dnevnim izazovima “DPČ u DPŠ”. Nakon zajedničke molitve odlazili smo na duhovne radionice, a svaku večeru dočekivali smo s osmijesima. U igrama smo do kraja branili boje svoje ekipe, a istovremeno smo sklopili brojna nova prijateljstva i uspomene.