Dominik Savio Cup za 7.-e i 8.-e razrede

Završen je još jedan Dominik Savio Cup za sedme i osme razrede. 14 ekipa je tražilo način kako doći do laskave titule osvajača DS Cupa. U četvrfinalnim susretima smo svjedočili pomalo neočekivanom ispadanju dvije iskusne ekipe s mnogo medalja na ovim turnirima. U prvom polufinalu publika je mogla uživati u velikim preokretima u utakmici Brightona i Tottenhama. Brighton je poveo, Tottenham se vratio, a taj scenarij se ponovio još jednom, s 2:2 nakon regularnog dijela otišlo se u produžetke. A onda.. rapsodija, poezija, 4 gola u 4 minute za velikih 6:2 i finale. Drugo polufinale manje napeto Aston Villa golovima Novosela pobijedila 2:0 Crystal Palace. Brighton i Palace su tražili utjehu nakon poraza u polufinalu, a Jabučar je nakon odličnog cijelog turnira svojim pogotkom doveo svoju ekipu na postolje i treće mjesto. Veliko finale također je opravdalo očekivanja. Pašalić za 1:0 Tottenhama, a Hrelec krade loptu i odigrava na Novosela koji zabija na prazan gol za izjednačenje. I kad je sve mirisalo na nove produžetke, Tottenham opet izvlači novu majstoriju preko Kusakovića koji pola minute prije kraja zabija svoj deveti gol na turniru, kojim postaje i najbolji strijelac turnira. Tim golom i svojoj ekipi donosi pobjedu, a navijače dovodi u ekstazu. Odličan turnir, odličan nogomet, odlični navijači… dobar završetak školske godine, a još nije kraj.